انصراف مسعود کیمیایی ازحضور درجشنواره فجر

وب سایت developerstudio.ir گزارش داد: انصراف مسعود کیمیایی ازحضور درجشنواره فجر – مسعود کیمیایی از حضور در جشنواره فجر انصراف داد: این به دلیل تسلیتی است که به این همه آدم دارم.

تهیه کننده در کنار کارگردان - فیلم خون شد
تهیه کننده در کنار کارگردان – فیلم خون شد

در حالی که فیلم «خون شد» مسعود کیمیایی برای حضور در بخش مسابقه جشنواره فجر انتخاب شده این کارگردان نیمه شب گذشته با انتشار ویدیویی از این جشنواره انصراف داد و گفت:«من امسال فیلمی ساختم به نام «خون شد» که در جشنواره فجر هست. من هیچ وقت اهل جشنواره نبودم و سمت و سویم همیشه مردم هستند و نگاه می کنم می بینیم که مردم روزگار سختی را می گذرانند و روزی نیست که خبرهای بد نشنویم. دلم نمی‌خواهد فیلمم در جشنواره فجر نشان داده بشود به دلیل تسلیتی که به این همه آدم دارم. مردمی که مسافر بودند»

انصراف مسعود کیمیایی ازحضور درجشنواره فجر / توضیحات تهیه‌کننده «خون شد» درباره انصراف

مسعود کیمیایی بعد از داریوش مهرجویی که فیلم «لامینور» را در جشنواره شرکت نداد؛ دومین فیلمساز موج نوی سینمای ایران است که این تصمیم را می‌گیرد.

در پی اعلام انصراف مسعود کیمیایی از حضور فیلم “خون شد” در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، جواد نوروزبیگی، تهیه‌کننده این فیلم گفت: “خون شد” از جشنواره فجر کنار نمی‌رود.

وی گفت: فیلم خون شد در جشنواره فیلم فجر حضور دارد و نمایش داده می‌شود اما با احترام به نگاه و نظر آقای کیمیایی، تقاضای ما این است که فیلم در بخش کارگردانی داوری نشود و در مابقی بخش‌ها مورد قضاوت قرار گیرد.


کانال تلگرام سینما قدس اردبیل
https://t.me/joinchat/AAAAAEJFTwuDP2pQtQaVYw

وب سایت رسمی سینما قدس اردبیل:
http://www.cinemaghods.com

The short URL of the present article is: http://developerstudio.ir/eFoih

مدیر سایت

طراح و پشتیبان سایت سینما قدس اردبیل مدیر وب سایت اردبیل سینما طراحی ده ها وبسایت دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code