اولین دوره جشنواره فیلم فجر اردبیل

وب سایت developerstudio.ir گزارش داد: اولین دوره جشنواره فیلم فجر اردبیل – علی چشمه نور  در جلسه بررسی پخش فیلم های فجر در استان اردبیل اظهار کرد: امسال ۲۰ فیلم از فیلم های سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر در سینما قدس اردبیل اکران می شود و علاقمندان می توانند برای تماشای این فیلم ها به سینما قدس اردبیل مراجعه کنند.

اولین دوره جشنواره فیلم فجر اردبیل – سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به اینکه برای نخستین بار شاهد اکران فیلم های جشنواره فجر در اردبیل  هستیم، افزود: در ۱۰ روز از ۱۶ تا ۲۵ بهمن ماه اکران این فیلم ها در  سینما قدس اردبیل انجام می شود.

سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر
سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر

وی با بیان اینکه سینما قدس  دارای ظرفیت ۵۵۰ نفری است، بیان کرد: این سینما هر روز در چهار سانس فیلم های جشنواره را پخش می کند که در مجموع ۴۰ سانس می شود، سانس اول نمایش فیلم ها در ساعت ۱۴ است و دیگر ساعت های نمایش فیلم ها به ترتیب در ساعت ۱۶ ، ۱۸ و ۲۰ انجام می شود.

دبیر استانی جشنواره بین المللی فیلم فجر با اعلام اسامی این فیلم ها گفت: فیلم”سیزده” به کارگردانی هومن سیدی، “گنجشکک اشی مشی” کار مشترک وحید نیکخواه آزاد، غلامرضا رمضانی و مسعود کرامتی، “دو ساعت بعد مهرآباد” از علیرضا فرید، “قصه ها” به کارگردانی رخشان بنی اعتماد، “فردا” از ایمان افشاریان و مهدی پاک دل، “خانه پدری” از کیانوش عیاری، “همه چیز برای فروش” از امیر ثقفی، ” لامپ “۱۰۰ از سعید آقا خانی، “ناخواسته” از برزو نیک خواه، “چندمتر مکعب عشق” از جمشید محمودی از جمله این فیلم ها هستند.

وی تصریح کرد: “خواب زده ها” به کارگردانی فریدون جبرانی، “آذر شهدخت پرویز و دیگران” از بهروز افخمی، “امروز” از سید رضا میرکریمی، “آرایش غلیظ” حمید نعمت الله، “شیفتگی” از علی زمانی عصمتی، “کلاشینکف” از سعید سهیلی، “سیاوشان” از محمد علی سجادی ، “شیار ۱۴۳″ از نرگس آبیار، ” آرایش غلیظ ” کاری از حمید نعمت اله و “زمستان آخر” از سالم صلواتی، از دیگر فیلم های این جشنواره هستند.

سرپرست ارشاد اردبیل خبرداد: آئین اختتامیه نخستین ‌جشنواره استانی فیلم فجر در ۲۸ بهمن ماه ۹۲ در مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل برگزار می شود.


کانال تلگرام سینما قدس اردبیل
https://t.me/joinchat/AAAAAEJFTwuDP2pQtQaVYw

وب سایت رسمی سینما قدس اردبیل:
http://www.cinemaghods.com

The short URL of the present article is: http://developerstudio.ir/QaXti

مدیر سایت

طراح و پشتیبان سایت سینما قدس اردبیل مدیر وب سایت اردبیل سینما طراحی ده ها وبسایت دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code